Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce 

 

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny, proto s námi investujte do stříbra.


Betonové podlahy

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory. 


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Jak na výhodný pronájem

Jak si najít výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Offroad

Offroad Obchod - velký výběr offroadových doplňků, navijáky Warn a Hunter, přední rámy, zahrádky a mnohé další.


Kvalitní služby bezpečnostní agentury poskytuje KBS Security.


Změkčovač vody.cz, řešení pro vaši tvrdou vodu.


Shopni si - dekorace do bytu


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně na míru podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2015 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od prověřeného dodavatele.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.


Contaminated site investigation and remediation including risk assessment, construction management and site rehabilitation.


Vojenské ochranné obleky a plynové masky určené pro záchranáře, policisty, vojáky, hasiče. E-SHOP se specializovanými pomůckami a prostředky pro ochranu před CBRN.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.

Průvodce ergonomickým kancelářským nábytkem

27.11.12

Společnosti, které plánují přemístit do nových prostor často přehodnocovat nebo nahradit jejich nábytek. To je velká šance zjistit, co funguje (a co nefunguje) pro zaměstnance. Koneckonců, pracovníci obvykle tráví většinu každého dne v pracovních stanicích, které mohou nebo nemusí být navrženy pro optimální komfort a pohyblivost. Společnosti mohou být schopni snížit zpět na pracovních úrazů, snížení nemocenské, a zvýšit produktivitu jednoduše tím, že zaměstnancům nejnovější ergonomického nábytku.

Co je ergonomie?

Ergonomie je slovo, které je hodil kolem v oblasti kancelářského nábytku, ale co to znamená? V podstatě, ergonomický nábytek a zařízení pracuje s tělem a optimalizuje přirozené pohyby odstranit potíže a snižují únavu. Ergonomie je stále důležitější v dnešním pracovišti, kde pracovníci jsou ohroženi opakujícím se pohybem zranění, jako je syndrom karpálního tunelu. Tyto běžné poruchy jsou často výsledkem opakovaných akcí, jako je výpočetní bez ergonomickou podporu.

Průvodce ergonomickým kancelářským nábytkem

Ergonomické kancelářské židle

Pravděpodobně nejdůležitější kus nábytku do kanceláře pracovníka je pohodlný stůl židle. Mějte na paměti, že každý zaměstnanec má jiné potřeby v závislosti na výšce a typ těla, takže je důležité, aby kancelářské židle jsou nastavitelné. Dobrý bederní podpora je nezbytná, aby se zabránilo bolesti zad, a to by mělo být nastavitelná podle osobních preferencí. Zaměstnanci by měli mít možnost zvýšit nebo snížit židli paže.

Opěrky nohou mohou být použity při sezení na zlepšení krevního oběhu. S opěrku nohy, mohou zaměstnanci vyhnout bolestivým problémy, jako je otok nohou nebo křečových žil. Protože každý pracovník bude mít preference rozdílu sezení, může si jisti, zaměstnanci mají přístup k ergonomických vlastností, které upřednostňují.

Ergonomie pro výpočetní

S většina pracovníků tráví hodiny u počítačových stanic, musí společnosti nyní zvažují roli počítačového monitoru na zdraví zaměstnanců a wellness. Non-oslnění obrazovky může být nezbytné, aby se zabránilo únavě očí. Alespoň by zaměstnanci mohli snadno nastavovat monitory snížit rameno, krk, a únava očí. V ideálním případě by obrazovka 20 do 40 palců od očí s horní části monitoru v úrovni očí.

Náramkové opěrky a komfortní myš může zabránit ruku a zápěstí problémy. Nalezení správné počítačovou myš do značné míry závisí na ručním velikosti a osobní preference, takže umožňují svým zaměstnancům, aby se nákupní doporučení. Je pravděpodobné, že budete muset koupit několik různých typů myší, aby se všichni šťastní.

Zaměstnanecké pracovní stanice

Zeptejte se svého prodejce kancelářského nábytku o přizpůsobitelných pracovních stanic, které umožňují jednotlivcům přizpůsobit jejich stůl výšku, klávesnice zásobníku umístění, atd. Nejdůležitější věc, kterou je třeba při navrhování Ergonomické je to, že každý má jiné potřeby. Získejte všechny zapojen do výběru stoly, židle, počítačové vybavení a další. Pokud vaši zaměstnanci podílet na vybavení nových prostor, jsou pravděpodobně šťastnější s výsledky.